Strona Główna1%Co to jest SMAKontaktKsięga Gości / NewsyFotografiaDokumentacja
 
 
Księga Gości / Newsy
   
Tytuł:
Nazwa:
E-mail:
Zawartość:
Obrazek Weryfikujący: Obrazek Captcha Odśwież Obrazek  
   

newchief ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Do poniższych komentarzy nie trzeba nic dodać ani nic ując, musimy trzymać kciuki i być dobrej myśli! Dzieci to siła rodzica..

29 Październik 2008

Blacha ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Mam nadzieje,ze wszystko będzie dobrze,trzymam kciuki,i przesyłam pozdrowienia. Blacha

29 Październik 2008

ZOoRK ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Będzie dobrze

Będzie dobrze. Trzeba mieć nadzieję i pozytywne myślenie. Po każdej burzy zawsze musi wyjść słońce.

28 Październik 2008

Gość ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): FranekDolas

Ehh też mam dzieci i jakby któreś zachorowało tak jak twoja Maja Arku to bym sfiksował.Życzę Jej powrotu do zdrowia.

28 Październik 2008

Slawek Klimek ROBSONGSM ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): nie przestawaj wierzyc

medycyna rozwija sie w zaskakujaco szybkim czasie , nie mozna mowic ze za 2 lata nie bedzie lekarstw, jestem dobrej mysli i wierze ze wy tez !

25 Październik 2008

Poochone ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Arku z calego serca rzycze ci zeby sie wszystko dobrze ulozylo naprawde mala sliczna osbobka pozdrawiam

23 Październik 2008

~kinga~

Bez wiary potykamy się o źdźbło słomy, z wiarą przenosimy góry. S?ren Kierkegaard Ps. Masz cudne dziewczynki, życze wiary i siły.

23 Październik 2008

Jarek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Bądźcie dobrej myśli. Wierzę, że przezwyciężycie chorobę. Pozdrawiam, trzymajcie się.

23 Październik 2008

simplusik1 ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): BEDZIE DOBRZE!!

napewno wszystko będzie dobrze, trzeba w to tylko mocno wierzyć, bo wiara jest najważniejsza i czyni cuda!! Bóg uczynił jeden cud- MAJECZKE, uczyni i drugi obdaruje Ją zdrowiem!!!

23 Październik 2008

Any ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Wszelkie prawidla

Wg wszelkich prawidel to dzieci "chowają" rodziców i tak sie stanie w Waszym rzypadku Kochani. Tak poprostu ma byc i innej mysli nie przyjmuje. Za klkadziesiat lat Majeczka Was Rodzice pochowa ze starosci. Myslami jestem z Wai. Pozdr.

23 Październik 2008

LEON: trzymaj sie

trzeba sie trzymac - choc nie latwo wiem... jednak co nas nie zabije to nas wzmocni - wiara moja choc mala - w waszych sercach i milosci moze przeniesc gory...powodzenia i nie dajcie sie zlamac...

23 Październik 2008

Gość ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Powodzenia !!!

3majcie się, najważniejsze jest wsparcie i tak jak ktoś wcześniej napisał musicie być dobrej myśli.Jestem z Wasza Mają i z Wami ! Powodzenia !

23 Październik 2008

kaisak ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Maja trzymamy za Ciebie kciuki!

Badzcie dobrej mysli, slodka Maja musi byc teraz dzielna, a rodzice i Natalka wraz z nia. Wierze, ze wszystko sie ulozy. Nigdy nie jest tak zle jak sie wydaje w pierwszym momencie. Wiara czyni cuda...

23 Październik 2008

Fyszo ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Wśród moich ludzi widziałem także dzieci zagrożone śmiercią (...). Bo zdarza się, że Bóg, podobny do żniwiarza, ścina kwiaty wmieszane w jęczmień. Antoine de Saint-Exupéry.

23 Październik 2008

wiśniowy

:( trzymajcie się mocno !!!! :(((

23 Październik 2008

cezary cezary ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): brak słow, tylko w sercu aż sciska

Jestesmy z Wami w tę ciężką godzine próby, gdy wszystko inne niz zdrowie tej pieknej małej duszyczki traci sens, pozostaje tylko Nadzieja, Wygracie z chorobą !!! Szczerze wierze w to ! Pozdrawiam

23 Październik 2008

Maciek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

Bądźmy dobrej myśli. Wiele chorób było kiedyś nieuleczalnych, a dziś są całkowicie niegroźne. Na pewno przyjdzie czas i na SMA, trzymaj się więc w jak najlepszej kondycji. Pozdrawiam Was i życzę skutecznej kuracji!

23 Październik 2008

fingusio ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Jestem z Wami !!

Trzymaj sie mocno !!! Napewno wszystko się ułoży !!!! Trzymam kciuki za Maje !! :*

23 Październik 2008

smootny ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): Jesteśmy z wami

Trzymajcie się ciepło. Jak nie dziś to jutro a wreszcie ktoś znajdzie jakieś na tą chorobę lekarstwo. pozdrawiam. Mariusz Ł.

23 Październik 2008

Sylwek ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ): powodzenia

Bedzie dobrze , grunt to wiele miłości w Waszej rodzinie reszte przyjdzie ... Pozdrawiam

23 Październik 2008

 

Wyświetl numer  << Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 Następna > Ostatnie >> Strona 5 z 6

 

Użytkowników : 1
Pozycje : 10
Zasoby : 6
Odsłon : 44258


Wspierają nas:

REKLAMA/BANER POLECAMY

 

Dzieci z SMA w PolsceDziękujemy za wsparcie dla naszej kochanej Mai